o mnie

Zamiłowanie do wizażu towarzyszy mi od dzieciństwa. Mówią, że jestem kreatywną czarodziejką, artystyczną duszą, "paryżanką"... :)

W Szczecinie współpracuję z wieloma utalentowanymi osobami (fotografami, projektantami, wizażystami) oraz z różnymi instytucjami kultury i sztuki czy agencjami marketingowymi i wydawniczymi.

Każda kobieta jest naturalnie piękna i to piękno staram się delikatnie podkreślić - wydobyć wszelkie atuty urody ;)

Title for image

studio

Przygotowania ślubne oraz usługi dla prywatnych klientek wykonuję w studio na ul. Traugutta 46 w Szczecinie.

W klimatycznym studio na Pogodnie znajdziecie również Karolinę Kuklińską, która również wykonuje makijaże i fryzury. Z czystym sumieniem Wam ją polecam, kiedy ja nie mam terminu oraz zapraszam do niej na lekcje makijażu - więcej na stronie www.karolinakuklinska.pl

Title for image

jak nas znaleźć?

Przybycie do studio: zaraz obok dużego, żółtego szyldu TAROT, jest wejście schodkami do studia (z szyldem "Karolina Kuklińska"), po drugiej strony ulicy jest parking BEZ strefy płatnego parkowania.

Proszę o punktualność (spóźnienie skutkuje niewykonaniem pełnej usługi, proszę również nie przychodzić zbyt wcześnie, ponieważ potrzebujemy czasu na przygotowanie stanowiska po poprzedniej klientce). Aktualnie prosimy o przychodzenie na umówione wizyty bez osób towarzyszących.

Staram się dzień lub dwa dni przed umówioną wizytą wysłać przypomnienie smsem.

background-image
background-image-placeholder
Title for image
KONTAKT
ul. Traugutta 46, SZCZECIN
Made in Builder